20 березня – день, який назавжди залишиться в пам’яті наших посивілих дідусів і бабусь. Адже саме 68 років тому, вони визволяли наше місто від німецько-фашистських загарбників, подарувавши нам мирне небо над головою.

Важливо, аби сучасне покоління знало про події 1941-1945 років. Нажаль, теперішній час вносить свої корективи і події Великої Вітчизняної війни сприймаються школярами вже по-іншому. А пам’ятати про те, кому ми зобов’язані миром та свободою, просто необхідно, аби подібні події не повторилися знову.

Відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради спільно з муніципальною компанією «Турцентр Подільський» реалізує проект «Бути гідним дідів-прадідів», який проводиться сьогодні 20 березня в День визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників. В рамках проекту стюардесами-екскурсоводами трамваю-кав’ярні «ВЕЗУНЧИК» підготовлені тематичні екскурсії-розповіді про роки Великої Вітчизняної війни на Вінниччині. Під час екскурсії діти виготовили символічних голубів, які є символами миру. Після подорожі у «ВЕЗУНЧИКу» на школярів очікувала пішохідна екскурсія до пам’ятника загиблим в роки війни та до Вінницької вежі – місця, де вперше був піднятий прапор Перемоги.

Надалі таку історичну екскурсію-гру для школярів можна буде замовити у муніципальній компанії «Турцентр Подільський» (тел.: 50-85-85).


Переглядів: 5107
Поширень: 0