Вшанувати інтелектуальну еліту Вінниччини на заході «Таланти Поділля – 2012» що відбувся  у стінах музично-драматичного театру ім. Садовського завітали заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, народний депутат України, ректор ВНАУ Григорій Калетник та голова обкому профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов.

«Сьогодні свято наших переможців - дітей, які в нелегкій боротьбі демонструють високий рівень знань, презентують Вінниччину в Україні і далеко за її межами. Ви – завтрашній день нашої держави, за вами - майбутнє України, - звернулася з вітальним словом до учасників заходу заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова. – Особлива подяка - педагогічній громадськості області, тому що у цих дітях – ваша любов, ваші знання, мудрість і мужність».

Дипломами, почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, а також грошовими преміями (найменша з яких цього року складає 500 грн., найбільша – 3,2 тис. грн.) нагороджували переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, ІІ і ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, призерів спортивних змагань, переможців Всеукраїнських мистецьких та технічних конкурсів та педагогів, які їх підготували.

Нагороди отримали також кращі студенти та учні професійно-технічних навчальних закладів, які здобули перемоги на обласних та Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності, заклади та установи освіти області, що стали переможцями Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2012».

На святі нагороджено 289 учнів та 213 педагогічних працівників. А загалом на преміювання обдарованої молоді та їх наставників використано майже 500 тис. гривень.Переглядів: 3412
Поширень: 0