До Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги вже привезли вісім українців, які потраждали в цій аварії.

- Серед наших пацієнтів - мешканці Вінницької, Київської, Кіровоградської та Чернівецької областей. - каже головний лікар Олександр Грушко. - Серед постраждалих - одна дитина. Один із чоловіків в стані середньої тяжкості, бо отримав перелом хребта.

В якому стані знаходяться вінницькі потерпілі поки не відомо. Але за словами лікаря, проблем із медикаментами жоден із хворих не відчуватиме.

- Ми забезпечимо постраждалих всім необхідним, - сказав Олександр Грушко. - Думаю, з понеділка вони будуть транспортабельні, щоби відправити в рідні міста. Люди відійшли від шокового стану, бо вони вже, як кажуть, у рідних стінах.

Як повідомила прес-секретар Інспекції з надзвичайних ситуацій Христина Дуце, дорожньо-транспортна пригода трапилась з туристами, які повертались із відпочинку в Болгарії. У салоні автобуса, що перекинувся на румунській трасі було 26 українців. Одна жінка загинула на місці пригоди, троє людей отримали важкі поранення, у дев\'яти пасажирів - поранення середньої тяжкості.

Розпочато слідство, яке визначить причину ДТП. Справа перебуває на особливому контролі Генерального консульства України в Сучаві.Переглядів: 3328
Поширень: 0