Ece876dea50a2825929b89c7fb9f022f

До Замостянського районного відділу міліції звернулася з заявою 56-річна вінничанка з заявою, що невідома особа обманним шляхом заволоділа її грошовими коштами.

За словами начальника Замостянського РВ УМВС Сергія Сокирана, вінничанка потерпіла від поширеного сьогодні телефонного шахрайства. Їй на мобільний телефон подзвонила невідома жінка і, представившись капітаном внутрішньої служби, запропонувала своє сприяння в організації умовно-дострокового звільнення її сина, який відбуває покарання в місцях позбавлення волі. За такі послуги невідома попросила перерахувати на рахунок через термінал 9 тисяч гривень.

Потерпіла, не роздумуючи, того ж дня переказала на рахунок близько 9 тисяч гривень. А наступного дня, зрозумівши , що її обдурили, звернулася за допомогою в міліцію.

В діях зловмисниці вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України (Шахрайство). Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Міліція займається пошуком шахрайки та вкотре закликає усіх громадян бути обачними, не довіряти подібним телефонним обіцянкам, головна мета яких – обманним шляхом заволодіти грошовими коштами.

Якщо Вам зателефонували невідомі і під різними приводами просять перерахувати гроші – не гайте часу, подзвоніть 102 або зверніться до найближчого відділку міліції. Ваше повідомлення допоможе оперативно знайти злочинця та збереже Ваші кошти.Переглядів: 2519
Поширень: 0

C5018e78fd568c7b2fde3921cfb221ff