Фальшиві гроші приймають кавові автомати та електроні бокси

У Вінниці в електронні бокси поповнення рахунків та кавові автомати почали кидати зіпсовані гроші.

"Знайомий працює на інкасації кавових автоматів. Каже, зараз виймає звідти безліч фальшивок. Зіпсовану банкноту ділять на двоє. Замість частини, якої не вистачає, наклеюють звичайний папір", - розповів вінничанин Євген Бориско.

Найбільше зіпсованих банкнот виймають у приміщеннях навчальних закладів.

"Це так студенти вигадали, як можна зекономити", - додає Євген.

Бориско згадав, в гаманці має надірвану банкноту у 10 гривень. Скотчем він приклеює другу частину. Вирізає її з офісного паперу. Розмір дорівнює оригіналу. Білий фон розмальовує рожевим маркером.
Пробуємо поповнити мобільний рахунок в одному з торговельних центрів. Автомат гроші не приймає. Поряд знаходиться кавовий автомат. Той також повертає фальшивку.

"Ви не правильно зробили. Гривні треба брати з тією половиною, де є магнітна стрічка. На неї спрацьовують лазерні датчики. Вже потім комп\'ютер розпізнає, яку банкноту подали. Люди примудрилися кидати зіпсовані банкноти в бокси, бо такі гроші важко обміняти на цілі. Треба шукати банки, та і там не завжди їх приймають. А зробити от такий муляж, який обов\'язково пройде, раз плюнути", - пояснила Анна КотПереглядів: 8922
Поширень: 0