У 10 районах області стихія знеструмила 132 населених пункти, було відключено 908 трансформаторних підстанцій та 83 ЛЕП ПЛ 6-10 кВ. Стихія накоїла лиха на 10 мільйонів гривень.

Зокрема, в Оратівському, Липовецькому районах та у Вінниці частково пошкоджено шиферне покриття 154 приватних будинків, Вінницької ЗОШ №5 І-ІІІ ст, 2-х господарських будівель, 2-х сільських будинків культури. За попередніми підрахунками, вітер зірвав майже 3 тисячі листів шиферу.

Зруйновані труби котелень у 2-х загальноосвітніх школах, повалено 5 опор ліній електропередач та 45 дерев. Порушені нормальні умови життєдіяльності понад 550 людей. В Оратівському та Липовецькому районах загинуло і пошкоджено сільгоспкультур на загальній площі майже 3240 га. Орієнтовні загальні збитки складають 9 млн. 867 тис. 300 грн. З них: - сільгоспугіддям - 9 млн. 578 тис.грн.; - приватним і адмінбудинкам – 289 тис. 300 грн..

Нині робота з відновлення енергопостачання триває: станом на ранок 23 липня знеструмленими залишалось 6 населених пунктів області. Прибираються повалені дерева, ремонтуються дахи. Триває також комісійне обстеження пошкоджених будівель, сільгоспугідь, складаються акти збитків, готуються інші документи для їх розгляду на засідання районних комісій з питань техногенно-еклологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На жаль, не обійшлось без травмування людей. Так, у Вінниці дерево впало на 30-річного мешканця вулиці Зодчих. Потерпілого доставлено до міської лікарні швидкої медичної допомоги. Нині він у стані середньої важкості знаходиться в нейрохірургічному відділені з діагнозом «закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, рвана рана тім’яної ділянки».Переглядів: 3361
Поширень: 0