У середньому щодоби на автошляхах гине 11 осіб, ще 87 – отримують травми. Упродовж цього року в Україні сталося майже 15,5 тисяч аварій з потерпілими, у яких загинуло 2,4 тисяч людей, ще більш ніж 19 тисяч дістали тілесні ушкодження. Такий стан справ спонукав керівництво держави до проведення комплексу профілактичних заходів на українських дорогах, які триватимуть з 1 по 31 серпня.

Не виключенням є і наша область. За 7 місяців цього року на автошляхах Вінниччини сталося 244 автопригоди з потерпілими. Під час них загинули 87 людей, а 264 отримали травми. Більше двох третин загиблих та постраждалих – це молоді люди віком від 25 до 45 років. Гинуть і калічаться ті, хто відноситься до найактивнішої, працездатної частини населення.

Кожна четверта автопригода відбувається унаслідок перевищення швидкості руху, а кожна п’ята – через порушення правил обгону та маневрування. Більшість з них – це свідоме порушення Правил дорожнього руху. В суспільстві спостерігається фактичне ігнорування учасниками дорожнього руху чинного законодавства, що є результатом низької культури поведінки на дорогах, безвідповідальності та правового нігілізму.

Це стосується і пішоходів, які стають жертвами доріг під час переходу проїзної частини у невстановленому місці, неочікуваного виходу на дорогу, переходу на заборонений сигнал світлофора та перебування у нетверезому стані.

Головною метою Місячника безпеки має стати збереження життя і здоров’я українських громадян, їх дітей – кожного, хто є учасником дорожнього руху.

Пам’ятайте, що лише безперечне виконання Правил дорожнього руху допоможе вам уникнути авто пригод та інших неприємностей на дорозі!

З турботою про вас, Державтоінспекція Вінниччини!Переглядів: 3037
Поширень: 0