Про це розповіла начальник обласного управління охорони здоров\'я та курортів Вінницької облдержадміністрації Лідія Діденко.

- Фактично вже минув рік відтоді як був підписаний закон про проведення реформування в пілотних областях, - каже Лідія Діденко. - За цей час на Вінниччині відбулось дуже багато змін, які можна оцінювати по-різному.

Розповідаючи передусім про позитивні тенденції реформування, Лідія Діденко звернула увагу на 20 млн. грн, які область витратить на закупівлю автомобілів для лікарів сімейної медицини.

- Ми запланували придбати 70 автомобілів "Lanos" та 157 "Нив", - каже Лідія Діденко. - Влада візьме на себе забезпечення пальним та витрати на їх амортизацію. Враховуючи, що сьогодні багато лікарів та медсестер самі можуть водити автомашину, це буде вигідно на селах. При необхідності лікар виїде до хворого, а якщо хворий потребує саціонарного лікування і не потрібні ноші для його транспортування, то й сам довезе до лікарні.

Також чиновники планують виділити кошти на закупівлю 700 комп\'ютерів для лікарів сімейної медицини.

- Це необхідно, аби кожен лікар міг самостійно вести електронну базу данних своїх пацієнтів, - каже Лідія Діденко.Переглядів: 3623
Поширень: 0