Вінницьке обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю засобів гігієни.

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення гігієнічними наборами та мотиваційними наборами клієнтів проекту проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду і підтримки для уразливих груп та ЛЖВ», що фінансується ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

 
Назва
Кількість
Додаткова інформація
1
Гігієнічні набори для дітей
90
Форма оплати: безготівковий розрахунок
2
Гігієнічні набори для дорослих
220
3
Мотиваційні гігієнічні набори
1700
 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

 Один раз на півріччя у період з 01.08.2012 року по 31.12.2013 року.

 
Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг
Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
До складу гігієнічних наборів для дітей обов’язково повинні входити наступні засоби такою кількістю та об’ємом:
Дитячий шампунь 300 мл
Мило рідке дитяче 300 мл
Ватні палички 200 шт.
Ватні диски 100 шт.
Дитячийпральний порошок 400 г
Дитяча зубна паста 50 г
Дитяча зубна щітка 1 шт.
Тендерна пропозиція
До складу гігієнічних наборів для дорослих обов’язково повинні входити наступні засоби такою кількістю та вагою:
Мило господарче 200 г
Мило туалетне 100 г
Зубна паста 100 г
Зубна щітка 1 шт.
Туалетний папір 1 шт.
Шампунь 250 мг
Одноразовий станок для гоління 3 шт.
Тендерна пропозиція
До складу мотиваційних гігієнічних наборів для дорослих обов’язково повинні входити наступні засоби такою кількістю та вагою:
Мило господарче 200 г
Мило туалетне 100 г
Зубна паста 100 г
Зубна щітка 1 шт.
Туалетний папір 1 шт.
Одноразовий станок для гоління 3 шт.
Шампунь 250 мг
Тендерна пропозиція
 
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг
Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності
1.Для підприємств (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо) копії свідоцтва про державну реєстрацію, виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).
2.Для суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію, виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), свідоцтва про сплату єдиного податку, ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).
3.Для суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію, виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), довідки з податкового органу про систему оподаткування, ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

Склад тендерної пропозиції:

1.    Тендерна пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;

2.    Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);

3.    Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв\'язок з учасниками

Гребенюк Олена Андріївна, бухгалтер, тел.0672322733, 0432572061, e-mail lgvs[email protected]ukr.net

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

1.    Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.

2.    Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3.    Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.    Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5.    Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.    Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7.    У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

8.    До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна Україна  індекс 21036  місто Вінниця вул. 40-річчя Перемоги буд. 29 (вхід з двору)

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «06» вересня 2012 року, до 18 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 (п’яти) днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.


Переглядів: 3019
Поширень: 0