34-річного Люлька звинуватили в інсценуванні замаху на своє життя та підпалі приміщення райсуду 16 жовтня.

— Нині Володимир Володимирович у Києві в одній із лікарень. Де саме, не скажу, у нього щось пов’язано з кардіологією, — говорить начальник слідчого відділу прокуратури Вінниччини Сергій Грисик, 40 років. — Туди він поїхав лікуватися якось дивно. Спочатку був в обласній лікарні імені Пирогова, а як зібралися провести деякі аналізи, раптово переїхав.

На жодне із трьох судових засідань підозрюваний не з’явився. Після другого засідання Люлько написав заяву, що його інтереси представлятиме довірена особа.

— Така справа перша за всю історію України, — продовжує Сергій Грисик. — Люлько заявляв спочатку, що в нього стріляли через скло в машині. У салоні було повно битого скла від кулі, а на його одязі жодної частинки. А волосся на голові обпалене (ввечері перед замахом невідомі підпалили приміщення Тульчинського райсуду. — ”ГПУ”). Ще багато деталей у цій справі свідчать проти нього. Було призначено 40 експертиз. Із них вже по висновках трьох є підстави порушити кримінальну справу.

На рішення Замостянського суду обласна прокуратура подала апеляцію. У жовтні справу під особистий контроль взяли Президент України та генпрокурор.


Переглядів: 3771
Поширень: 0