До правоохоронних органів надійшло повідомлення від жительки смт. Крижопіль про те, що вночі з 16 на 17 вересня безслідно зникла її неповнолітня дочка.

Працівниками міліції одразу була порушена кримінальна справа за фактом вбивства (такі справи порушуються за кожним випадком зникнення дитини), та були задіяні усі можливі оперативно-розшукові заходи, направлені на розшук дівчинки. У день зникнення неповнолітньої міліціонерам вдалося з’ясувати, що вона на таксі приїхала в Вінницю, а далі її слід зник. Дитину було оголошено у всеукраїнський розшук.

До пошуків зниклої були залучені усі засоби масової інформації, розшукові плакати з фотокарткою дитини були розміщені в усіх громадських місцях, на вокзалах, в транспорті. Протягом десяти днів лише в місті Вінниці дівчину цілодобово шукали тридцять співробітників кримінальної міліції у справах дітей, батальйону патрульно-постової служби, оперативники карного розшуку та інспектори ДАІ.

27 вересня близько одинадцятої години ранку на вулиці Ширшова дівчинка була знайдена. Вона змінила зачіску, пофарбувала волосся, придбала новий одяг. Міліціонери її впізнали лише за особливою прикметою – родимкою біля губи.

Як з’ясувалося, на втечу з дому дівчину підштовхнуло бажання розпочати самостійне доросле життя в обласному центрі, де, на її думку, на неї чекали великі перспективи.

З неповнолітньою втікачкою працівники міліції провели профілактичну роботу, пояснивши, яка небезпека її може очікувати у чужому місті, та повернули батькам. З дівчинкою також працюють психологи.Переглядів: 4561
Поширень: 0