Кілька років поспіль восени та навесні у Вінниці проводяться дні санітарної очистки території міста. За цей час для зручності робітників «суботники» стали «п’ятничниками». Cьогодні з граблями на очистку міста від сміття та листя вийшло три сотні працівників усіх департаментів та відділів міської ради. З території ЦПКтаВ ім. Горького, парку «Дружби народів», П’ятничанського парку, півострова Бригантина та набережної річки Південний Буг, а також з лісопарку та зелених зон біля магістральних шляхів було зібрано та вивезено біля 100 м3 палого листя, 29 м3 сміття та п’ять тракторних причепів сухого гілля з дерев. У вивезенні непотребу було задіяно 4 сміттєвози КП «Ековін» та ще кілька одиниць техніки інших комунальних підприємств.

Однак, ще залишилась чимала територія, яка потребує прибирання. До того ж листопад ще триває, тому наступної п’ятниці за сприятливих погодній умов прибирання продовжиться. Очищення міста триватиме протягом двох тижнів. Усі організації, підприємства та установи за цей час повинні привести у належний стан прилеглу територію, а мешканці приватного сектору – прибрати листя та сміття біля своїх парканів.

Як ми повідомляли раніше, перед настанням зимових холодів у Вінниці розпочалася пора прибирання території міста.Переглядів: 3119
Поширень: 0