Концерн Поділля

Про це газеті „МІСТО” повідомив перший заступник міського голови Іван Михайлюк. За його інформацією, це підприємства „Вінницькі теплові мережі” та „Вінницяміськтеплоенерго”. Причому, останнє підприємство має борги лише за жовтень, тому у січні в підприємства виникне нова заборгованість – вже за листопад, каже заступник мера. Основною причиною такої заборгованості керівники теплопостачальних підприємств називають борги населення за спожиті комунальні послуги. Прикладом, рівень розрахунків із ДП „Вінницькі теплові мережі” складає 62%. КП „Вінницяміськтеплоенерго” – 64%.

- Я вважаю незадовільною роботу із виплати зарплатні ДП „Вінницькі теплові мережі”, - каже Іван Михайлюк. – Дивіться, як сьогодні вилучають машини, за борги по кредитах. Не знаю, наполягайте на продажу арештованого у боржників майна. І все! Іншого резерву у нас не має, тільки „дебіторка” населення.

Керівник „Вінницяміськтеплоенерго” Сергій Коваленко взагалі песимістично налаштований щодо розрахунків населення. Він каже: „січень у нас взагалі буде провальний”. Втім, така песимістичність не задовольняє першого заступника мера. Іван Михайлюк щодо боргів населення за спожите тепло наголосив: „Вибивайте гроші! Це ж ваші зароблені!”

Іван Михайлюк наполягає на посиленні роботи з боржниками і рекомендує керівникам теплопостачальних підприємств значно більше уваги приділяти боргам населення.


Переглядів: 2547
Поширень: 0

Pay.vn.ua