Працівники державтоінспекції Солом’янського райуправління, які несли патрулювання вночі, звернули увагу на автомобіль з ознаками сильного перевантаження. Правоохоронці зупинили транспорт для перевірки.

У салоні знаходилися жінка-водій та пасажирка.

Коли міліціонери підійшли до автомобіля, стала зрозумілою низька посадка машини – у багажному відділенні знаходилася велика кількість чавунних решіток-дощоприймачів. Жодного документу на спеціалізований багаж панянки надати не змогли. Інспектори ДАІ викликали слідчо-оперативну групу.

Міліціонери з’ясували, що чавунні решітки жінки щойно викрали. Вони проїхали кількома вулицями столиці та познімали їх, де змогли. Загалом назбирали у багажнику близько тридцяти штук. Цікаво, що дощоприймачі мають чималу вагу, а зловмисниці – представниці «слабкої» статі.

Мешканки Вінницької області приїхали до столиці з єдиною метою – скоєння крадіжки.

Наразі проти них порушена кримінальна справа за статтею 185 КК України «Крадіжка, скоєна групою осіб». Затриманим загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.

За підрахунками ШЕУ Солом’янського району матеріальний збиток, нанесений їм злодійками – більше 24 тисяч гривень.Переглядів: 2351
Поширень: 0