За три тижні в Центральному парку культури та відпочинку ім.Горького новорічними вогнями засяє міська ялинка. Цього року святкування новорічних та різдвяних свят у Вінниці буде тривати цілий місяць і закінчаться вони аж 19 січня.

29 листопада розпочато монтаж вінницької ялинки. На 28-метровий металевий каркас буде прикріплено близько 300 ялинок різного розміру. Цього року для головної ялинки міста додатково придбають нові гірлянди, іграшки та прикраси. А щоб парк виглядава святковіше та світліше, його алеї теж прикрасять новими гірляндами. Окрім того, всі три входи у парк будуть світитись «новорічними вогнями», а центральна арка буде оздоблена новою ілюмінацією.

У парку «Дружби народів» буде своя ялинка, але дещо менша за розмірами ніж центральна. Її святковий «одяг» буде також оновлений, та, безумовно, додаватиме святкового настрою мешканцям мікрорайону «Вишенька».

Новорічна ілюмінація вже традиційно прикрасить і магістральні вулиці міста. Однак, деякі гірлянди будуть оновлені або замінені. На Соборній та в районі Центрального мосту деякі гірлянди та ілюмінації на опорах будуть відрізнятись від минулорічних. А ще святковою ілюмінацією цьогоріч засяє Хмельницьке шосе. По новому виглядатиме і Майдан Незалежності, перед приміщенням мерії розмістяться світлодіодні скульптури різноманітних тварин. ​

Як ми повідомляли раніше, з 19 грудня Вінницю вдруге охопить Санта-манія. У новорічні та різдвяні дні у місті знову відбудеться «саміт» Дідів Морозів із 20 країн світу. На Майдані Незалежності відкриється Новорічна Резиденція Вінницького Діда Мороза, вінницьку малечу казкові герої розважатимуть інтерактивами, майстер-класами та сінематографом. А ще на вінничан чекає фестиваль сніговиків, розважальні програми від закордонних Дідів Морозів, різноманітні флешмоби, тематичні дискотеки біля головної ялинки та традиційне новорічне оформлення вулиць та громадського транспорту. Програма святкування новорічних свят.Переглядів: 3778
Поширень: 0