За словами керівника служби охорони праці техногенної та пожежної безпеки ПАТ «Концерн Галнафтогаз» Івана Манька, подібні навчання проводяться регулярно згідно графіку протиаварійних тренувань по усій мережі АЗС, що відносяться до їх підприємства. Цього дня у Вінницю також завітали провідні спеціалісти з охорони праці техногенної та пожежної безпеки зі всіх областей України.

Спочатку відбулися теоретичні зайняття, а вже далі - практична частина. Насамперед працівники автозаправної станції демонстрували, як правильно власноруч за допомогою вогнегасників ліквідувати загорання розлитого бензину біля заправних колонок. А далі відпрацьовувалось складне за класифікацією умовне внутрішнє загорання резервуара з пальним. При таких пожежах необхідно викликати професійних вогнеборців, що і було зроблено. За кілька хвилин до місця виникнення умовної надзвичайної події прибули рятувальники й погасили вогонь в епіцентрі небезпеки (роль якого виконували запалені димові шашки).

Іван Манько також зауважив, що задоволений проведеною роботою. Рятувальники та працівники АЗС з покладеними на них завданнями впорались на «відмінно». Їм на заваді не стали в той день навіть вкрай несприятливі погодні умови.Переглядів: 3398
Поширень: 0