У податкових інспекціях, насамперед, очікують декларації тих громадян, хто отримував доходи за кордоном, подарунки чи спадщину, здавав у оренду майно, отримував інвестиційний прибуток. Втім, не варто баритися і тим, хто має намір реалізувати своє право на податкову знижку, декларуючи витрати, як от за навчання чи іпотечне кредитування.

Наголосимо, що цьогоріч для подання декларації не обов’язково йти до податкової служби за місцем проживання або до поштового відділення. Починаючи з 1 січня 2013 року, задекларувати свої доходи стало можливим і засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Наразі з\'ясувати усі незрозумілі питання щодо порядку заповнення та подання декларації, можна, звернувшись до Центрів обслуговування платників податків або до органів державної податкової служби податкової інспекції за місцем проживання.

А користувачі Інтернету 8 лютого 2013 року з 10–00 до 11–00 години мають нагоду поспілкуватися он-лайн з цього питання із головою ДПС у Вінницькій області Іриною Володимирівною Зленко у ході Інтернет-конференції. Свої питання ви зможете поставити за адресою http://www.inforbuh.com.ua/ua/consultationsПереглядів: 2166
Поширень: 0