Концерн Поділля

До дня Патрульної служби співробітники батальйону організували акцію по здачі крові для онкогематологічного відділення вінницької обласної дитячої лікарні. Метою акції було поповнити запаси крові лікарні на найневідкладніші потреби. Адже кров і препарати, що виготовляються на її основі можуть допомогти хворим на лейкемію, анемію та інші хвороби.

Вінницькі патрульні здавали  кров для онкохворих дітей

Для здачі крові в приміщенні обласної станції переливання крові зібралося дуже багато охочих, однак за один день станція змогла прийняти лише 20 донорів. Одним з перших здав кров заступник командира Сергій Волков, надавши приклад своїм підлеглим. За цей день бійці патрульної служби здали близько 10 літрів крові.

Лікарям станції були залишені координати міліціонерів - носіїв рідкісних груп крові, аби при потребі ці люди могли надати допомогу. Надалі батальйон патрульної служби міліції планує частіше проводити такі акції і зробити донорство доброю традицією. А це означає десятки врятованих людських життів. Важливо робити добро. А воно, як відомо, має властивість повертатися і множитися!

Кожному, хто здав кров, до чергової відпустки буде додано один день. З нагоди свята керівництво заохотило кращих патрульних грошовою винагородою.Переглядів: 2424
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр