У мікрорайоні Вишенька співробітники міліції на першому поверсі будинку виявили діяльність букмекерської контори, де азартні вінничани могли зробити грошові ставки, спостерігаючи за перебігом спортивних змагань. Усіх своїх клієнтів працівник закладу вносив до списку «заявників на участь у конкурсі».

У залі працівники міліції виявили 4 системних блока, 6 моніторів, 2 плазмових телевізора, принтер, 2 модема, 2 TV-тюнера та касовий апарат.

Хто є власником виявленої букмекерської контори, працівник закладу не називає. Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які організували діяльність грального бізнесу та отримували з цього нелегальні прибутки. Виявлене обладнання правоохоронці вилучили.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.Переглядів: 3628
Поширень: 0