Жителі довколишніх будинків помітили стовп сіро-чорного диму, який перекривав сонячне світло, приблизно в 8-45 ранку.

пожежа на Центральному ринкуНа вулиці вже було людно, а припарковані обабіч дороги машини утруднювали рух.

Зі слів свідків із місця пожежі періодично лунали глухі легкі вибухи і летіли дрібні уламки.

– На ринку та на складах поруч час від часу виникають пожежі - розповідає вінничанка Ірина що мешкає поруч з Центральним ринком, - потім ще довго стоїть сморід. Я спостерігала вже такі вибухи коли горіла косметична продукція – парфуми, дезодоранти.

Швидка приїхала хвилин через 15 від початку пожежі, а після неї, хвилин через 7 – кілька пожежних машин, які ледве проштовхнулися через скупчення інших машин.

- Безпосередньо в точку займання машина не пройде - всередині базару вузькі проходи. - розповідає свідок Оксана - За моїми спостереженнями, пожежні просто тягнули шланги.

Станом на 9.30 стовп чорного диму все ще йшов. Пожежні продовжували роботу.

Їм здорово завадили і затримали їх приїзд переповнена машинами вулиця. На парковці ринку порожньо, а навколо на вулицях і тротуарах - пройти неможливо, не те що проїхати пожежній машині.

Як повідомили журналістам сайту "Моя Вінниця" у прес-службі У ДСНС станом на 11 годину пожежа була ліквідована. Про можливу причину загорання та більше подробиць про пожежу на Центральному ринку читайте у наступних новинах.Переглядів: 8676
Поширень: 0