Під час перевірки ринку працівники міліції виявили, що декілька кіосків з продажу шаурми та хот-догів працюють без дозвільних документів. Недобросовісні підприємці виготовляли і продавали свою продукцію з порушенням вимог санітарного законодавства. В приміщеннях кіосків не прибрано, відсутня протічна вода та немає умов для миття посуду і дотримання особистої гігієни працівниками. Їжа у всіх перевірених точках готується з використанням брудного устаткування.

У Вінниці призупинили діяльність двох торгових точок з приготування і реалізації шаурми та хот-догів

Міліцією було з’ясовано, що продавці працюють без проходження обов’язкового медичного огляду та не мають санітарних книжок.

Крім того, були відсутні і будь-які документи, що свідчили б про якість та походження сировини, що використовується для приготування їжі, та її безпеку для споживача. Виявлена міліцією небезпечна продукція тваринного походження вилучена з обігу до прийняття відповідного рішення згідно чинного законодавства.

У Вінниці призупинили діяльність двох торгових точок з приготування і реалізації шаурми та хот-догів

Як зазначив начальник ветеринарної міліції Павло Дармограй, роботу кіосків було призупинено та видано приписи про усунення недоліків. Власників торгових точок притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 107 КУпАП «Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог», що тягне за собою накладення штрафу до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У Вінниці призупинили діяльність двох торгових точок з приготування і реалізації шаурми та хот-догівПереглядів: 7261
Поширень: 0