Шановні мешканці Вінниччини!

Ірина ЗленкоВ Україні завершується традиційна кампанія з декларування доходів громадян. Як свідчать оперативні дані, жителі Вінницької області підійшли до цього процесу відповідально та добросовісно. На сьогодні близько 10 тисяч громадян вже виконали свій конституційний обов’язок, місцеві бюджети отримають понад 7 млн.грн. Є вже і перші мільйонери. Це свідчить, насамперед, про сумлінне ставлення наших земляків до громадянських обов\'язків та про прагнення зробити свій внесок у розвиток регіону. Адже повна і вчасна сплата податків є запорукою виконання важливих соціальних програм і виплат, стабільності в державі, у кожному місті області, селі або селищі.

В кожній інспекції Міністерства доходів і зборів України створено належні умови для полегшення процесу подання декларацій, поліпшення якості обслуговування відвідувачів Центрів обслуговування платників податків, забезпечення відкритого доступу громадян до інформації. Працівники фахово роз\'ясняють норми податкового законодавства, надають консультативну допомогу під час заповнення декларацій.

Тож, звертаючись до тих мешканців Подільського краю, хто ще не встиг подати декларацію про доходи за минулий рік, прошу не зволікати і до 1 травня виконати свій конституційний обов’язок з розумінням того, що сплачений податок повернеться до кожного у вигляді тих чи інших соціальних благ.

З повагою

Голова ДПС у Вінницькій області Ірина ЗленкоПереглядів: 3078
Поширень: 0