6 червня о 12 год. на автошляху Житомир-Могилів-Подільський, біля смт.Стрижавка, водій автомобіля "Daewoo Lanos" К., 1991 р.н., житель м. Вінниці, рухаючись по лівій смузі руху зіткнувся з автомобілем «Volkswagen Transporter», під керуванням Г., 1978 р.н., жительки смт.Стрижавка, яка рухалась в попутньому напрямку по правій смузі руху та безпосередньо перед ДТП змінювала смугу руху з правої на ліву.

ДТП

Внаслідок ДТП, водій автомобіля "Daewoo Lanos" К. отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, забійної рани лобної ділянки, рваної рани правої гомілки; пасажирка цього ж автомобіля І., 1992 р.н., жителька м. Вінниці, отримала тілесні ушкодження у вигляді політравми, закритої черепно-мозкової травми, стороннього тіла правого ока, ссадни в області обличчя, закритої травми грудної клітини та водій автомобіля "Volkswagen Transporter" Г. отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, забійної рани потиличної ділянки голови, закритого перелому лівої ключиці та госпіталізовані в реанімаційне відділення шмд мкл № 2 м. Вінниці.

ДТП

Дана інформація зареєстрована в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК У україни.

6 червня о 18 год. під час нагляду за дорожнім рухом, працівниками ВДАІ в с. Білий Рукав по вул. Радянська було зупинено автомобіль "Аudi a8", під керуванням Г., 1985 р.н., жителя с. Зозуленці, у якого при перевірці документів на вище вказаний транспортних засіб встановлено, що номер кузова не співпадає із записом номера кузова у свідоцтві про реєстрацію вказаного автомобіля, виданого бориспільським врев в київській області. Проводиться перевірка.

Співробітники ДАІ 06.06.2013 виявили:

  1. Порушень ПДР: - за добу - 249 (з них грубих – 112), - з початку року – 31892;
  2. Затримали нетверезих водіїв: - за добу – 22, - з початку року – 4547;
  3. Найчастіше водії скоюють порушення: - за добу – невиконання вимог дорожніх знаків і розмітки – 35, - з початку року – невиконання вимог дорожніх знаків і розмітки – 8315;
  4. Інспектори запобігли аварійним ситуаціям, які могли призвести до ДТП: - за добу – 1, - з початку року – 63;
  5. Невикористання ременів безпеки: - за добу – 0, - з початку року – 327;
  6. ДТП з матеріальними втратами: - за добу – 2, - з початку року - 267;
  7. Поставлено за добу транспортних засобів на арешт. майданчик – 23.

 Переглядів: 5896
Поширень: 0