Під час нагляду за дорожнім рухом наряди ДПС ДАІ здійснюють контроль за дотриманням водіями автобусів, які перевозять організовані групи дітей, Правил дорожнього руху, виявляють та припиняють факти перевезення дітей без оформлення необхідних документів та у нічний час.

На Вінниччині тривають оперативно-профілактичні відпрацювання «Літо – 2013»

Державтоінспекція Вінниччини звертається до замовників екскурсійних турів із дітьми - повідомляйте про це співробітників ДАІ завчасно, щоб можна було перевірити технічний стан автобусів, наявність у їхніх водіїв посвідчень відповідної категорії, необхідного водійського стажу. Також це дасть можливість вчасно організувати супроводження патрульними автомобілями ДАІ автобусів до місць відпочинку дітей та їхнього оздоровлення.

Державтоінспекція також звертається до водіїв інших транспортних засобів з проханням, не забувати, що вже розпочалися літні канікули, а відтак на вулицях побільшало маленьких учасників дорожнього руху. Тому водіям необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів. Ьудьте особливо уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи дітей. Заздалегідь знижуйте швидкість, зупиніться і пропустіть дітей, які переходять дорогу. Будьте особливо уважні в темну пору доби!

На Вінниччині тривають оперативно-профілактичні відпрацювання «Літо – 2013»

Перевозячи маленьких пасажирів в своїх автомобілях, не забувайте про те, що дитина потребує додаткового захисту. Застосовуйте паски безпеки!

І пам’ятайте, що використання дитячих сидінь знижує ризик травмування у ДТП на 71% для немовлят і на 54% - для малюків, які починають ходити. Дитячі автомобільні крісла призначені для безпечного перевезення дітей в автомобілі у віці від народження і до 12 років.

На Вінниччині тривають оперативно-профілактичні відпрацювання «Літо – 2013»

Також, працівники ДАІ звертаються до батьків: щодня нагадуйте дітям правила безпеки на вулиці, аби малята були обережними та уважними! Пам’ятайте: чужих дітей на дорозі не буває!Переглядів: 3377
Поширень: 0