Учора під вечір у Вінниці знову пройшов сильний дощ. Кількість опадів була досить значною, але дощ йшов протягом усього вечора, тому вода встигала сходити у колодязі зливової каналізації та річки.

За інформацією синоптиків, протягом учорашнього дня у Вінниці випало 26 мм опадів – це більш як третина місячної норми, яка складає 87 мм.

З вечора і до 6 години ранку на «Цілодобову варту» поступило 350 дзвінків від вінничан різного характеру. Це фактично утричі менше, аніж за той же період попереднього дня, коли Вінниця відходила від стихії. За даними «Цілодобової варти» та відділу з питань надзвичайних ситуацій, скарг на підтоплення учора не поступало. Цілу ніч дві бригади комунальників прочищали решітки колодязів зливової каналізації та русла малих річок. Крім болота, яке понаносилось із дощовою водою, з малих річок повигортали купи сміття, викинутого мешканцями у річища. Саме воно засмічує річки і не дає воді сходити до Південного Бугу. Разом з пластиковими пляшками та побутовим сміттям цієї ночі з води подіставали автомобільні шини, корчі та величезні колоди.

Дощова вода, яка текла проїжджими частинами до колодязів та річок, понаносила болото попід бордюри. Цієї ночі 10 одиниць дорожньої техніки працювало над згортанням цієї багнюки.

Однак учорашня гроза знову призвела до поривів електродротів. Аварійні відключення електроенергії були на хуторі Шевченка, Кореї, Немирівському шосе, вулицях Фрунзе, Мічуріна, Руданського, Гладкова та інших. Протягом трьох годин від моменту аварії практично усі вони були ліквідовані. Наразі бригада МЕМ ліквідовує ще одну аварію, яка сталася сьогодні після 9 ранку. Без світла наразі Немирівське шосе, вулиці Лебединського, Привокзальна, Щукіна та Некрасова. ​Переглядів: 2776
Поширень: 0