Шляхом анонімного анкетування мешканці та гості міста Вінниці мали змогу висловити свої думки щодо якості виконання службових обов’язків працівниками вінницької міліції по забезпеченню охорони громадського порядку та роботи органів внутрішніх справ в цілому.

анонімне розпитування

Якою сьогодні є вінницька міліція, і якою її хочуть бачити громадяни, з’ясовували у пересічних перехожих в обласному центрі на Вінниччині. Для цього був створений мобільний штаб.

анонімне розпитування

Через гучномовці на центральних площах вулицях міста та на фонтанній набережній, де на світлове шоу щодня збирається близько чотирьох тисяч вінничан та гостей міста, запрошували усіх бажаючих взяти участь у анонімному анкетуванні. Охочих виявилось чимало, серед яких були і іноземні громадяни.

анонімне розпитування

Також через гучномовці було сповіщено вінничан про проведення особистого прийому громадян заступником Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенантом міліції Віктором Ратушняком, який відбудеться 2 серпня з 11.00 год. в приміщенні УМВС Вінницької області.Переглядів: 2859
Поширень: 0