Черговою жертвою мобільних шахраїв стала 78-річна пенсіонерка. Літня жінка на рахунок зловмисників перерахувала 7 000 гривень за звільнення сина з міліції.

«Вашого сина затримали працівники міліції за збут наркотиків. Йому загрожує ув’язнення. Аби владнати питання з правоохоронцями необхідні гроші. Терміново перерахуйте 7 000 гривень на вказаний рахунок і нікому нічого про це не кажіть», - почула у слухавку пенсіонерка.

Зібравши свої заощадження старенька, не гаючи часи, побігла до найближчого терміналу рятувати сина.

- Лише після того, як жінка переказала кошти, вона здогадалася зателефонувати синові. Чоловік був здивований розповіддю схвильованої матері та повідомив, що у нього усе в порядку, і ніяких проблем він з правоохоронцями немає. Тоді ошукана 78-річна вінничанка звернулася за допомогою до міліції. Наразі встановлюється особа зловмисника, - розповідає начальник 2-го відділу міліції міста Олександр Король.

Міліція закликає громадян бути обачними, не довіряти подібним телефонним повідомленням, головна мета яких – обманним шляхом заволодіти грошовими коштами. Якщо Вам зателефонували невідомі та під різними приводами просять перерахувати гроші – не гайте часу, дзвоніть 102 або зверніться до найближчого відділу міліції. Ваше повідомлення допоможе оперативно знайти злочинця та збереже Ваші кошти.Переглядів: 2718
Поширень: 0