7 серпня о 18:34 на оперативно-диспечерську службу УДСНС у Вінницькій області надійшло повідомлення про пожежу в квартирі житлового будинку на вул. Жуковського обласного центру.

Загорання виникло у однокімнатній квартирі на 3-му поверсі 9-ти поверхового будинку. Оскільки була велика вірогідність розповсюдження вогню на сусідні квартири, на виклик було направлено розрахунки рятувальників з пяти пожежно-рятувальних частин міста.

По прибуттю на місце надзвичайної події, бійці служби «101» провели евакуацію 12 мешканців будинку, одного з яких рятували за допомогою автодрабини, решту ж по сходових клітинах.

Пожежа по вулиці Жуковського

Пожежу ліквідовано близько 19 години.

Вогонь встиг знищити оздоблення стін та стелі оселі на площі 15 метрів квадратних, обрамлення вікон та дверей, меблі житлової кімнати, домашні речі та побутову техніку. Окрім того, пошкодив зовнішні дерев’яні конструкції сусідніх квартир. Постраждалих немає. Збитки, завдані вогнем, встановлюються.

За попередніми даними, пожежа виникла через несправність радіотехнічного обладнання.

Загалом в ліквідації загорання брали участь 26 чоловік особового складу УДСНС на 6-ти одиницях спецтехніки.Переглядів: 4969
Поширень: 0