Управління СБ України у Вінницькій області спільно з ГУ МВС України встановило особу громадянки, яка у вересні та жовтні 2013 року здійснила анонімні дзвінки про нібито закладену вибухівку в приміщеннях Вінницького міського суду та міської Кримінально-виконавчої інспекції, які розташовані в одній будівлі.

У обох випадках оперативні групи правоохоронців забезпечили термінову евакуацію співробітників та працівників цих установ. Після проведення ретельних оглядів приміщень та прилеглої території будь-яких вибухонебезпечних пристроїв чи речовин виявлено не було.

Вжитими заходами співробітників СБУ та МВС було встановлено особу аноніма. Невдалим жартівником виявилась 47-річна непрацююча мешканка Вінниччини. Вона пояснила, що здійснювала анонімні дзвінки з метою зриву судових засідань у справі, де вона проходила відповідачем. Слухання стосовно фактів вчинення нею шахрайства щодо незаконного працевлаштування громадян співпадали з датами замінування будівлі.

31 січня ц.р. в рамках розпочатого кримінального провадження зловмисниці оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.259 Кримінального Кодексу України - завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності, що передбачає позбавлення волі на строк від 2-х до 6-ти років. Правопорушниці доведеться також компенсувати витрати державних установ, що зазнали збитків від протиправних дій.Переглядів: 2690
Поширень: 0