Майже одночасно до Вінницької міської міліції надійшли три заяви від 81, 89 та 91-річних пенсіонерів про те, що невідомі особи представившись соціальним працівником, обманним шляхом заволоділи їхніми заощадженнями.

Чоловік та жінка розповіли стареньким людям, що у зв’язку з останніми подіями, які відбуваються у державі, проводиться грошова реформа. Гроші, що нині перебувають у обігу днями стануть недійсними і їх необхідно терміново поміняти на нові. «Соцпрацівники» говорили впевнено та переконливо, і літні люди без сумніву обмінювали свої грошові заощадження на нові купюри з написом «Сувенір».

Коли 89-річна вінничанка, ще навіть не встигла зрозуміти, що у неї видурили 2 400 гривень, зловмисники вже «обміняли» 1 300 гривень 90-річному чоловікові.

Близько четвертої години дня з сувенірними грошима залишилась 81-річна жінка. Вона залишилась без 30 000 гривень, які відкладала собі на похорон.

Наразі слідчим відділом міліції відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому). За такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3-х років.

Міліція вкотре звертає увагу громадян на те, що на даний час в країні не проводиться жодних грошових реформ. Не пускайте в своє помешкання незнайомих людей, зателефонуйте в соціальну службу, аби перевірити інформацію, перш ніж довіряти незнайомцям.

Якщо Ви або Ваші рідні стали жертвою шахраїв, не зволікайте, а одразу зверніться до міліції. Це надасть можливість міліціонерам якнайшвидше затримати зловмисників.Переглядів: 3346
Поширень: 0