Для кожного, хто має право голосу і буде брати участь у позачергових виборах Президента, стало можливим дізнатися про включення до списків у Державного реєстру виборців, не виходячи з дому - через мережу Інтернет.

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Скориставшись послугою, кожен бажаючий виборець зможе отримати відповідь на запит про включення до Державного реєстру виборців.

Спостерігач від громадянської мережі «ОПОРА» пройшов процедуру реєстрації, вона виявилась досить простою. Зареєструвавшись, слід перейти до розділу «Перевірити дані у реєстрі» і занести свою виборчу адресу. Протягом трьох днів на вказану електронну пошту надійшла відповідь, в якій зазначається номер та адреса дільниці, на якій він голосуватиме у день виборів.

Аби запобігти порушенням під час підготовки та проведення народного волевиявлення, ГМ «ОПОРА» проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.Переглядів: 9332
Поширень: 0