Саме від якості навчання в автошколі залежить рівень знань правил дорожнього руху водіїв, культура учасників дорожнього руху та кількість дорожньо-транспортних пригод. Загалом на території області зареєстровано 97 навчальних закладів, які здійснюють навчання водіїв.

На Вінниччині ДАІшники почали перевірку автошкіл

В ході перевірки встановлюється наявність дозвільних документів, ліцензій на право навчання і підвищення рівня кваліфікації водіїв, а також акредитація навчального закладу. Крім того працівники ДАІ здійснюють контроль за особами, які навчають практичному водінню. Насамперед перевіряються відвідування, черговість проведення занять, наявність відповідних документів на право навчання і право керування транспортним засобом, технічний стан автомобіля та документи у особи, яка навчається.

На Вінниччині ДАІшники почали перевірку автошкіл

Особа, яка навчається водінню повинна мати при собі медичну довідку, паспорт та індивідуальну книжку в якій ведеться облік проведених занять. Виявлені недоліки працівники ДАІ фіксують відповідними актами та надсилають приписи до навчального закладу для усунення виявлених недоліків.

У разі виявлення систематичних порушень правил навчання, посадова особа Державтоінсрекції направляє інформацію до уповноваженого органу, щодо припинення дії сертифікату про державну акредитацію закладу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв.Переглядів: 2805
Поширень: 0