Згідно нормативів щороку на котельнях проводяться профілактичні ремонтні роботи. Цьогоріч на котельнях, які не задіяні в підігріві води, такі роботи розпочали ще з 16 квітня, а на котельнях, які забезпечують мешканців гарячим водопостачанням, трохи пізніше.

Загалом у місті функціонує 54 котельні, з них 31 - задіяна у підігріві води. За даними департаменту енергетики, транспорту та зв’язку, на сьогоднішній день вже обстежено та відремонтовано 10 котелень. Три з них з гарячим водозабезпеченням. На час ремонту, який триває до 15 діб, котельня не може обслуговувати мешканців, тому гаряча вода у багатоповерхівки не подається.

Ремонтні роботи на котельнях проводяться відповідно до графіку і про відключення послуги теплопостачальні підприємства повідомляють мешканців завчасно. Щонайменше за 10 днів до початку проведення робіт біля під’їздів розклеюються об’яви про час та терміни робіт. Такі ж оголошення розміщуються у місцевих газетах та інформаційній стрічці в ефірі телеканалів.Переглядів: 2920
Поширень: 0