Концерн Поділля

На мирне небо над головою, любов, опіку, захист, ласку має право кожна дитина. Особливо потребують цих речей малюки позбавлені батьківського піклування. Днями світ відзначав міжнародний День захисту дітей. Працівники ГУ Міндоходів у Вінницькій області з року в рік відвідують дитячий будинок „Малятко”, щоб подарувати хоча б невелику часточку своєї уваги і небхідні для діток речі: продукти, фрукти, іграшки. Цей рік не став винятком.

„Наші діти, наші квіти будуть жити краще нас”

Малеча зустріла гостей усмішками і допитливими оченятами. Дітки підготували всім відому українську казку „Ріпка”, яка була дуже символічною: персонажам вдалося витягти ріпку лише гуртом. А в реальному житті лише спільними зусиллями вдасться досягти результату: зробити життя підростаючого покоління мирним, стабільним, забезпеченим.

„Наші діти, наші квіти будуть жити краще нас”

В. о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Мирослав Продан привітав малят з їхнім днем, подякував персоналу і зазначив: „Цей день – нагадування усьому суспільству. Перебуваючи на будь-якому соціальному рівні ми повинні захищати права малечі, робити її щасливою, давати можливість навчатися і розвиватися, займатися улюбленою справою. Виховання в гармонії, мирі та добрі зробить у майбутньому з діток турботливих батьків та сформує справжніх громадян своєї країни”.

„Наші діти, наші квіти будуть жити краще нас”

Наприкінці свята дітвора разом з вихователями заспівала пісню, головні слова в якій „Наші діти, наші квіти будуть жити краще нас”. Їх повинен запамятати кожен і будь що намагатися втілити у життя.Переглядів: 4303
Поширень: 0

Pay.vn.ua