Зовні цей вагон виглядає як і тисячі інших, які курсують залізницею по всій Україні. Однак насправді – це дім на колесах. До послуг клієнтів дві спальні, кабінет зі спальним місцем, ванна кімната та великий конференц-зал, у якому можна провести переговори, послухати музику чи подивитися кіно. А за великим столом тут накриють смачний обід. У вагоні облаштована кухня і персонал уміло приготує смачні страви навіть для найвибагливіших клієнтів.

Львівська залізниця пропонує в оренду вагон-салон

Географія поїздок вагоном-салоном не обмежується Україною, ним можна подорожувати у всіх напрямках, у яких курсують поїзди Львівської залізниці.

Часових обмежень віп-поїздка теж не має – усе за бажанням клієнта. У вагоні створено умови, щоб відсвяткувати важливу подію, провести ділову зустріч чи просто відпочити. І все це — під романтичний стукіт коліс! Замовити вагон-салон можна, звернувшись у пасажирську службу Львівської залізниці за номерами телефонів (032) 226-46-36, 226-37-28. Вказавши бажану дату подорожі і її напрямок, отримаєте розрахунок вартості та відповіді на усі додаткові питання. Тож, не баріться. І приємної подорожі!Переглядів: 2241
Поширень: 0