Відкриття ТК Барбара

Упродовж останніх років міською радою та його виконкомом, управлінням освіти міської ради приділяється значна увага питанню оздоровлення дітей, організації літнього відпочинку учнів загальноосвітніх шкіл. Метою організації літнього відпочинку є: створення умов для змістовного і безпечного дозвілля дітей; сприяння фізичної загартованості дітей шляхом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів; підтримка та захист психологічних можливостей дитини, забезпечення її знаннями, які дозволяють подолати важкі життєві ситуації та проблеми; розвиток творчих здібностей та інтересів школярів. «У цьому році оздоровча кампанія буде більш неординарною, креативною і цікавою для дітей», - розповідає начальник міського управління освіти Володимир Буняк. «Ми розробили нову концепцію оздоровлення дітей, - каже міський голова Володимир Гройсман, - адже у цьому році до програми будуть задіяні працівники з комітету по фізичній культурі та спорту, управління культури, управління житлового господарства та ДАІ».

У 2009 році на оздоровлення дітей у пришкільних таборах з бюджету виділено більше 1 млн. грн. (для порівняння у 2005 році - 456,2 тис. грн.) Зросла кількість дітей, яких охоплено організованим відпочинком відповідно з 2 372 у 2005 році (7,2% від загальної кількості учнів у школах міста Вінниці) до 3 471 - у 2009 (13% від загальної кількості учнів). Згідно з чинним законодавством, в першу чергу, безкоштовним відпочинком забезпечуються діти пільгових категорій.«Значна увага приділялась організації відпочинку учнів початкової школи на базі пришкільних таборів з денним перебуванням, - каже Володимир Буняк. - Якщо в 2005 році їх функціонувало 13 і було охоплено відпочинком 1856 учнів, то у 2009 році буде функціонувати таких 20 таборів, в яких планується утримання 3000 дітей».

Щорічно організовується робота «літньої школи», в якій відпочивають та поглиблюють свої знання з різних предметів 36 призерів та переможців різних рівнів Всеукраїнських олімпіад, з якими проводять заняття кращі викладачі шкіл та вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації.

Особлива увага звертається на відпочинок дітей з найбільш вразливих сімей, в першу чергу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей. Відпочинок та оздоровлення цих дітей організовується в одному з дитячих оздоровчих таборів на узбережжі Чорного моря. У цьому році на морі відпочине 360 дітлахів.


Переглядів: 2713
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр