Боротьба за крісло головного лікаря обласного Центру медико–соціальної експертизи триває. Рішенням голови облради одного керівника звільнили. Іншого - призначили. Тепер і в кабінеті, і в МСЕКу, начеб то, два господаря.

Віктора Власюка з посади головного лікаря звільнив своїм рішенням голова обласної ради Сергій Свитко. Згодом суд повернув Власюка у МСЕК. Звільняти крісло для новопризначеного в.о. Валентина Фіщука він не збирається.

За словами Віктора Власюка до цього часу немає рішення обласної ради. Якщо хтось хоче когось призначити, то повинна також призначатися позачергова сесія обласної ради. А пан Свитко не враховує думку обласної ради і одноособово приймає такі рішення.

Валентин Фіщук підтверджує той факт, що він призначений не сесією, а просто розпорядженням голови обласної ради Свитка. При цьому акцентує увагу на його підтримку від політичних партій та громадських організацій.

Хто ж з них на законних підставах намагалась розібратись журналісти телеканалу "Віта", подробиці у відеосюжеті:Переглядів: 3684
Поширень: 0