Оргкомітет по підготовці та проведенню ярмарків під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбувся 24 вересня в ОДА.

Згідно розпорядження голови облдержадміністрації Анатолія Олійника від 02 вересня 2014 року № 487, осінні сільськогосподарські ярмарки з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів проводитимуться у м.Вінниці щосуботи з 27 вересня до 1 листопада включно.

До участі у ярмарках залучаються сільськогосподарські товаровиробники овочів, фруктів, зерна, меду, яєць, м’яса, підприємства переробної промисловості, споживчої кооперації, інші суб’єкти господарювання, що вирощують та виробляють продовольчі товари.

На першому осінньому ярмарку 27 вересня вінничанам запропонують яйця, м’ясо, борошно, олію та мед

Андрій Гижко зазначив, що особливістю проведення цьогорічних ярмарків є те, що вони проходитимуть одночасно у двох місцях: біля торгового комплексу «Дастор» (на проспекті Юності) та на ринку «Західний». За його словами, на сьогодні вже є 89 заявок на участь у ярмарках біля «Дастору» та більше 100 – на ринку «Західний» (проти минулорічних 150 одиниць, розміщених вздовж проспекту Юності ).

«На першому ярмарку 27 вересня виробники пропонуватимуть більше яєць, риби, м’яса та м’ясних виробів, борошно, олію, мед, а з наближенням холодів в асортименті переважатиме овочева продукція: капуста,буряк, морква, картопля»,- повідомив Андрій Гижко.

Він також підкреслив, що ціни на продукцію будуть привабливими для покупців, оскільки рекомендована ціна для учасників ярмарків є нижчою на 15% від цін на ринку «Привокзальний», що є найдешевшим у місті.

На першому осінньому ярмарку 27 вересня вінничанам запропонують яйця, м’ясо, борошно, олію та мед

На засіданні оргкомітету було узгоджено дії усіх служб, відповідальних за проведення осінніх ярмарків на високому рівні.

Такі ж ярмарки будуть проводитись у кожному райцентрі, містах та селищах області.Переглядів: 3726
Поширень: 0