Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей спільно з громадськістю перевірили, як вінницькі підприємці дотримуються вимог законодавства щодо заборони продажу дітям пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Вони провели рейд по торгівельним точкам, аби перевірити чи продають алкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім та вкотре впевнились, що в гонитві за прибутком продавці багатьох торгових точок йдуть в обхід закону. З десятьох перевірених закладів, у чотирьох «неповнолітньому покупцю» продали не лише сигарети, а й слабоалкогольні напої.

Чи можуть діти купувати спиртне та цигарки у вінницьких магазинах? Виявилось, що інколи можуть

Як розповів начальник Вінницького міського відділу міліції Юрій Куций, з початку року вінницькі правоохоронці виявили 104 факти реалізації неповнолітнім пива, слабоалкогольних напоїв, алкогольних та тютюнових виробів.

- Такі рейди дають можливість виявляти тих, хто заради комерційної вигоди нехтує законодавством і майбутнім підростаючого покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям, кожен повинен задуматися про наслідки своїх дій.

Чи можуть діти купувати спиртне та цигарки у вінницьких магазинах? Виявилось, що інколи можуть

При виявленні фактів продажу дітям спиртного та цигарок співробітники міліції складають протоколи згідно ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами). За це передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів.Переглядів: 2834
Поширень: 0