Працівники міліції здійснюють відпрацювання місць розповсюдження курильних сумішей, які можуть містити в своєму складі особливо небезпечні наркотичні та психотропні речовини.

За словами т.в.о. начальника ВБНОН у Вінницькій області Андрія Грами, за добу 8 жовтня під час таких перевірок було вилучено курильні суміші у двох кав’ярнях м. Вінниці а також в помешканні жительки обласного центру. Вилучені курильні суміші відправлені на експертизу. У разі виявлення у даних сумішах наркотичної чи психотропної речовини, винні особи нестимуть кримінальну відповідальність згідно чинного законодавства.

За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів відповідно до ст. 307 Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту відповідно до ст. 309 Кримінального кодексу України караються штрафом від п\'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Правоохоронці звертаються до громадян, громадських організацій, які мають інформацію щодо осіб, які здійснюють незаконну реалізацію курильних сумішей, які містять наркотичні засоби та психотропні речовини, повідомляти такі факти на «102» для оперативного реагування.


Переглядів: 2657
Поширень: 0