Цьогоріч у Вінниці продовжилися роботи з реконструкції та ремонту тепломереж. З початку року у місті замінили більше шести кілометрів старих труб на попередньо-ізольовані. А також відремонтували більше двох кілометрів тепломереж. Це дозволило підприємству-постачальнику послуг зменшити тепловтрати, а мешканцям мікрорайонів, де замінено труби, отримувати якісніші послуги з теплопостачання та гарячого водозабезпечення.

Протягом останніх років у Вінниці значна увага приділяється реформуванню енергетичної сфери. В тому числі впровадженню енергозберігаючих технологій, завдяки яким теплопостачальним організаціям міста вдається економити споживання газу. Планом модернізації систем теплозабезпечення міста передбачено ряд проектів, одним з яких є реконструкція тепломереж. Коли старі труби, які за час експлуатації встигли проіржавіти, заміняють на нові, попередньоізольовані. Також це дозволяє значно зменшити кількість поривів на тепломережах.

«За 9 місяців цього року працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» відремонтували більше двох кілометрів труб. А також – зробили реконструкцію 6 кілометрів 277 метрів теплових мереж. Так, замінено старі теплові мережі на попередньо ізольовані по вулицям Винниченка (820 м), Константиновича (270 м), Чайковського (245 м), Некрасова (82м), Келецька (230 м) та Козицького (261 м).», – каже директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Олексій Пидоченко.

Завдяки фінансуванню з Вінницького муніципального фонду інвестицій реконструйовано теплову мережу по вул. Першотравнева, Соборна (220 м) Також у цьому році в рамках спільного зі Швейцарією проекту по модернізації систем теплопостачання реконструйовано 4 км теплових мереж по вул. Баженова зі встановленням 49 індивідуальних теплових пунктів. Також змонтовано мережу для системи SCADA, яка на сьогодні вже працює в тестовому режимі. Ця система враховує температурний режим на вулиці і регулює подачу газу та температуру тепла і гарячої води.

З вересня цього року розпочалися роботи по реалізації проекту з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією «НЕФКО» по реконструкції системи теплозабезпечення в районі вул. Київської – Талалихіна. Наразі вже проведено реконструкцію системи теплозабезпечення від котельні по вул. П. Комуни, 18 загальною протяжністю 1512 метрів. Також вже змонтовано усі заплановані 10 індивідуальних теплових пунктів.

Також заміну тепломереж проводять і інші теплопостачальні підприємства Вінниці. Так ДП «Теплокомуненерго Маяк» цьогоріч замінило 646 теплових мереж по Вінниці: вул. Стахурського (166 м), Келецька (160 м), Квятека (140 м), пр. Юності (40 м), вул. Інтернаціоналістів (110 м). На даний час виконуються роботи по вул. В. Порика. КП «Вінницяоблтеплоенерго» провело заміну теплових мереж протяжністю 840 м: вул. Блока (48 м), Медвєдєва (360 м), Пирогова (72 м), Мічуріна (80 м), Хмельницьке Шосе (64 м) та деякі інші.Переглядів: 3888
Поширень: 0