За легендою навчань, у зв’язку із проходженням циклону оперативна обстановка в області різко ускладнилась. Протягом останньої декади жовтня на території міста та області сталося різке зниження температури повітря до –15 0С, що призвело до часткових перевантажень в системах життєзабезпечення. Внаслідок розгерметизації технологічного обладнання стався вибух газоповітряної суміші у котельній № 15 по вулиці Баженова. Частково зруйновані газова та тепломережа, пошкоджена лінія електропередач, яка проходить поруч, існує загроза подальшого руйнування несучих конструкцій котельні. Сталося ушкодження газорозподільного пункту та трансформаторної підстанції, які розташовані поряд, що призвело до порушення тепло-, газо- та електропостачання мікрорайону Тяжилів.

У Вінниці рятувальники провели навчання з ліквідації аварії у колтельні

У зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Учасники заходу відпрацювали план оповіщення населення, узгодили заходи з проведення евакуаційних, аварійно-пошукових та рятувальних робіт.

У Вінниці рятувальники провели навчання з ліквідації аварії у колтельні

За підвищеним номером виклику до місця події прибули підрозділи оперативно-рятувальної служби ДСНС, аварійні бригади газової служби, служби енергопостачання та оперативно-слідча група міліції. Бійці служби “101” негайно приступили до рятування та евакуації людей з небезпечної зони і передали їх працівникам “швидкої”, які надали постраждалому першу медичну допомогу.

У Вінниці рятувальники провели навчання з ліквідації аварії у колтельні

«Насамперед, метою таких тренувань є вдосконалення теоретичних і практичних навичок усього керівного складу органів управління, сил та засобів цивільного захисту. Окрім цього, була відпра-цьована система злагодження дій під час ліквідації наслідків аварій у котельні”, - зазначив начальник координаційного центру ГУ ДСНС підполковник служби цивільного захисту Руслан Новак.

Загалом до навчань було залучено 50 чоловік персоналу служб цивільного захисту району та 15 одиниць техніки. В ході тренувань було перевірено готовність органів управління та сил цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов’язаної з ризиками осінньо-зимового періоду.Переглядів: 3797
Поширень: 0