Двадцять школярів мали змогу перевірити знання правил дорожнього руху та практичні навики керування транспортним засобом. Вінницький обласний автоучбовий комбінат за підтримки управління Державтоінспекції Вінницької області намагається відтворити практику навчання школярів правилам дорожнього в ігровій та цікавій формі.

Участь у конкурсі «Я-майбутній водій» могли взяти діти віком від 16-17 років, які за станом здоров’я не мають медичних протипоказань щодо керування транспортними засобами. Кожен учасник змагань повен пройти два етапи теоретичний та практичний.

Вінницький обласний автоучбовий комбінат за підтримки Державтоінспекції Вінниччини провів конкур «Я - майбутній водій»

На теоретичній частині школярі демонстрували знання будови транспортних засобів, принципи дії їх систем і механізмів та знання правил дорожнього руху. За допомогою комп’ютерного і мультимедійного обладнання у школярів перевірялись знання правил дорожнього руху та розглядались різноманітні дорожні ситуації, які стаються у житті. За умовами конкурсу учасники змагань допускались до практичного етапу лише після успішного складення іспиту зі знань правил дорожнього руху.

Вінницький обласний автоучбовий комбінат за підтримки Державтоінспекції Вінниччини провів конкур «Я - майбутній водій»

Майже всі учні успішно пройшли етап теоретичних знань та вирушили на автодром для проходження другого етапу. На початку другого етапу, кожному учаснику було роз’яснено про необхідність підготовки місця водія та дотримання заходів безпеки. Більшість учнів вперше сіли за кермо автомобіля. Саме завдяки професійним навиками інструктора та бажанню школярів навчитися керувати, транспортні засоби розпочинали рух. За результатами конкурсу 3 учасники, які набрали максимальну кількість балів отримали сертифікати на навчання у автошколі зі знижкою 50%,30% та 20%, решта учасників також отримали заохочувальні призи.Переглядів: 2794
Поширень: 0