Вінницьке шляхове управління постійно поповнює та вдосконалює свій автопарк. Днями до міста прибуло ще дві машини «Gillete», обладнані устаткуванням для прибирання вулиць взимку. Завдяки спеціальному дозатору вони рівномірно розподіляють протиожеледний матеріал по проїжджій частині і є надійними в експлуатації. А наступного року, з настанням тепла, плануєтьсь придбати обладнання до цих машин, завдяки якому вони зможуть підмітати вулиці і в теплу пору року.

КП «Вінницьке шляхове управління» вже підготувало техніку до прибирання доріг та тротуарів під час зими. Наразі на балансі підприємства 67 одиниць основної техніки різного функціонального призначення. ВШУ уклало договори ще з десятьма підприємства, які можуть надати додаткову техніку в разі сильних снігопадів, таку як бульдозери та екскаватори, чисельністю 17-18 одиниць. Тож загалом на прибирання вулиць взимку може вийти до 84 одиниць техніки.

Нещодавно до автопарку «Вінницького шляхового управління» додалося ще два автомобіля «Gillete», оснащені устаткуванням для прибирання вулиць взимку. «Вперше ми придбали «Gillete» близько семи років тому. Вони себе чудово зарекомендували і наразі у Вінниці є шість таких машин. Взагалі, це всесезонні спецмашини, їх можна використовувати для прибирання вулиць як взимку, так і влітку, для цього потрібно лише змінити обладнання. Два «Gillete» які ми придбали нещодавно, поки що мають лише устаткування для прибирання взимку, але плануємо, що наступного року докупимо ще й обладнання для прибирання в теплу пору року», – каже начальника відділу з утримання об’єктів благоустрою В’ячеслав Хілінський.

Ширина розкидання протиожеледних матеріалів цими машинами регулюється в діапазоні від 2 до 12 метрів, матеріал наноситься від 5 до 40 грам на квадратний метр. У залежності від потреб, у комп’ютер вносяться необхідні пропорції і за допомогою дозатора машина розпилює необхідну кількість. Тобто ці процеси механізовані. У одну машину «Gillete» можна завантажити до 5 тон матеріалів та 700 літрів ропи.Переглядів: 3475
Поширень: 0