13 листопада в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху співробітники Державтоінспекції Вінниччини взяли участь в загальнодержавній акції «Здай кров – врятуй життя» і здали безоплптно  кров для використання її у лікуванні потерпілих під час дорожньо-транспортних пригод та в АТО.

- Ми хочемо допомогти людям, які постраждали внаслідок дорожньо-транспортних пригод, - пояснив начальник Управління ДАІ Вінницької області полковник міліції Павло Солоненко. – Ця добровільна акція не перша та і в подальшому буде підтримуватися особовим складом. Наші співробітники, виїжджаючи на місця ДТП та бачать людей, які отримують важкі травми. Втрата крові загрожує життю людини. Вчасна донорська допомога дасть змогу зберегти життя людини. Серед працівників Державтоінспекції, які сьогодні здавали кров, більшість стали донорами не вперше. Усі вони отримають заслужені два вихідних дні. Більше 30 працівників Державтоінспекції уже прийняли участь в акції, решта співробітників, що виявила бажання здати кров, зроблять це протягом тижня.

ДАІшники Вінниччини здали кров для постраждалих в аваріях та в зоні АТО

За словами завідуючої відділення заготівлі крові та її компонентів Вінницької обласної станції переливання крові Тамара Побережнюк: «Дуже приємно бачити, що співробітників ДАІ відгукується на хворих і ділиться часткою своєї крові. На жаль, сьогодні за кров більшість хоче отримати гроші, тому дуже приємно, що люди у погонах розуміючи проблему донорства, віддають її частину дітям безкоштовно».

ДАІшники Вінниччини здали кров для постраждалих в аваріях та в зоні АТОПереглядів: 3063
Поширень: 0