Днями ще одна будівля нашого міста оновила свій фасад завдяки проекту «Арт-інтервенція по-вінницьки». Засновану в 1902 році Вінницьку міську бібліотеку ім. Н. Крупської прикрасили незвичайні дерева, які дають цінні «плоди» - книги.

Нещодавно фасад Вінницької міської бібліотеки ім. Н. Крупської набув нового вигляду. Його розмалювали у рамках проекту «Арт-Інтервенія», який проводить департамент культури міської ради та ВОГО «Лабораторія актуальної творчості». На будівлі «виросли» дивовижні дерева з плодами у вигляді книг. У центрі експозиції – дівчина, яка читає, тримаючи у руці філіжанку кави.

 Бібліотеку ім. Н. Крупської прикрасили незвичайні дерева, які дають цінні «плоди»

Це зображення з’явилось не випадково – ескіз виник під час обговорення дирекцією бібліотеки та головою ВОГО «Лабораторія актуальної творчості» Олександром Нікітюком. «Робота йшла надзвичайно швидко, – запевняє Олександр. – Ми працювали 3 дні. Ця Арт-Інтервенція була четвертою і, сподіваюся, не останньою. Ми продовжуватимемо цю традицію та будемо радувати наших вінничан новими ідеями».Переглядів: 4441
Поширень: 0