В управлінні ДАІ Вінниччини представники центру екстреної медицини та медицини катастроф навчали працівників ДАІ наданню екстреної медичної допомоги. Протягом місяця працівник Державтоінспекції здобували теоретичні знання з надання до медичної допомоги. Після засвоєння теоретичного матеріалу кожен співробітник ДАІ, на сучасних тренажерах вдосконалював навики зупинки кровотеч та надання екстреної медичної допомого у разі зупинки серця.

ДАІшників вчили зупиняти кровотечу та надавати допомогу при зупинці серця

Враховуючи те, що на місці дорожньо-транспортної пригоди в більшості випадків першими опиняються фахівці не медики – це працівники Державтоінспекції, рятувальники, водії то саме вони повинні вміти надати необхідну медичну допомогу до приїзду медичних працівників. Крім того майже щомісяця 15 працівників ДАІ Вінниччини несуть службу в зоні проведення АТО, де знання з надання медичної допомоги вкрай необхідні, зазначив начальник Державтоінспекції Вінниччини Павло Солоненко.

ДАІшників вчили зупиняти кровотечу та надавати допомогу при зупинці серця

Першочергові дії особи, яка виявила людину, якій необхідна допомога:

- впевнитися у власній безпеці і оцінити ситуацію;

- перевірити свідомість пацієнта окликом і легким струшуванням за плечі;

- покликати на допомогу оточуючих;

- вкласти пацієнта на тверду, рівну горизонтальну поверхню;

- відкрити дихальні шляхи і перевірити наявність дихання, пульсу;

- за їх відсутності, або непевності у їх наявності – негайно розпочати серцево-легеневу реанімацію та продовжувати її до прибуття медиків.Переглядів: 3494
Поширень: 0