19 грудня вінницькій малечі передадуть подарунки у рамках благодійної акції «Долоні дитини візьми в свої руки». Їх зібрали небайдужі вінничани, які стали для дітей-сиріт, малят з малозабезпечених та багатодітних родин міста справжніми помічниками Святого Миколая.

У день Святого Миколая, 19 грудня, громадська організація «Розвиток. Розвиток» за сприяння управління у справах сім\'ї, молоді та спорту ОДА та Вінницької міської ради вручить подарунки маленьким вінничанам в рамках благодійної акції «Долоні дитини візьми в свої руки!». Учасниками акції є 20 хлопчиків та дівчаток з числа сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних родин міста Вінниці. Окремо проводився збір подарунків для дітей, які зараз лікуються в онкологічному відділені обласної дитячої клінічної лікарні.

«Кожного року малеча з нетерпінням чекає день Святого Миколая. І в такі важкі для нашої країни часи особливо важливо не зруйнувати мрії дітлахів. Будь-хто у своєму житті переживав нестримне бажання мати якусь річ або реалізувати нематеріальні блага для себе чи рідних. Хтось просить у вищих сил здоров’я, хтось - миру в сім’ї, хтось же - взаємної любові. Отож, у цей день диво має відбутись для кожної дитини не зважаючи ні на що», – каже голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова.

Завдяки вінничанам мрії цих дітлахів здійсняться. До речі, жителі нашого міста передали подарунків більше, ніж є учасників акції. Тому громадська організація «Розвиток. Розвиток» вирішила розширити список учасників та передати решту подарунків маленьким вінничанам, які також сьогодні потребують підтримки та уваги громади.

Організатори акції запрошують вінничан завітати на свято 19 грудня о 15:00 у ТЦ «Sky Park» (1-й поверх, біля святкової ялинки) та своєю присутністю підтримати дітей – учасників благодійної акції. Показавши тим самим згуртованість, небайдужість, увагу, чуйність та єдність.Переглядів: 2631
Поширень: 0