Майже сотня діток із дитячого будинку „Малятко” потребують уваги та підтримки. Керівництво фіскальної служби Вінниччини постійно приїздить до закладу, щоб привезти іграшки, продукти, солодощі та інші необхідні речі.

Сьогодні, у День Св. Миколая, до малюків, вкотре не з пустими руками, навідалися керівник фіскальної служби Вінниччини Мирослав Продан та його перший заступник Руслан Осмоловський. „Бажаю кожній дитині відчути батьківську турботу і ласку, мати міцне здоров’я і покровительство Святого. Нехай він оберігає і підтримує кожного. Сподіваюся, що доля малюків буде легкою та світлою і вони знайдуть люблячі сім\'ї. А всім працівникам закладу дякую за роботу і бажаю злагоди у Ваші родини”, − сказав Мирослав Продан.

Обласні податківці виконали роль Св. Миколая, завітавши до вихованців „Малятка”

Податківці із задоволенням спостерігали за концертом, який підготували вихованці дитячого будинку. Пісні, вірші, танці і молитви до Святого лунали у залі. Маленькі оченята горіли і просили Божої благодаті, а присутні зі сльозами та захопленням дивилися на малечу.

Обласні податківці виконали роль Св. Миколая, завітавши до вихованців „Малятка”

Податківці кажуть, що підтримуватимуть „Малятко” і надалі, а вже незабаром чекають діток у гості зі щедрівками. Переглядів: 2801
Поширень: 0