Концерн Поділля

Майже сотня діток із дитячого будинку „Малятко” потребують уваги та підтримки. Керівництво фіскальної служби Вінниччини постійно приїздить до закладу, щоб привезти іграшки, продукти, солодощі та інші необхідні речі.

Сьогодні, у День Св. Миколая, до малюків, вкотре не з пустими руками, навідалися керівник фіскальної служби Вінниччини Мирослав Продан та його перший заступник Руслан Осмоловський. „Бажаю кожній дитині відчути батьківську турботу і ласку, мати міцне здоров’я і покровительство Святого. Нехай він оберігає і підтримує кожного. Сподіваюся, що доля малюків буде легкою та світлою і вони знайдуть люблячі сім\'ї. А всім працівникам закладу дякую за роботу і бажаю злагоди у Ваші родини”, − сказав Мирослав Продан.

Обласні податківці виконали роль Св. Миколая, завітавши до вихованців „Малятка”

Податківці із задоволенням спостерігали за концертом, який підготували вихованці дитячого будинку. Пісні, вірші, танці і молитви до Святого лунали у залі. Маленькі оченята горіли і просили Божої благодаті, а присутні зі сльозами та захопленням дивилися на малечу.

Обласні податківці виконали роль Св. Миколая, завітавши до вихованців „Малятка”

Податківці кажуть, що підтримуватимуть „Малятко” і надалі, а вже незабаром чекають діток у гості зі щедрівками. Переглядів: 2566
Поширень: 0

Pay.vn.ua