З 1 січня 2015 року пенсії в разі втрати годувальника, які призначаються членам сімей військовослужбовців, встановлені у розмірі двох прожиткових мінімумів, - повідомляє головне управління Пенсійного фонду Вінниччини. Відтак, пенсійні виплати непрацездатним членам сім’ї не можуть бути менше 1898 грн.

Також у поточному році збільшився розмір нарахування до 70% грошового забезпечення (заробітної плати) за загиблого (померлого) годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї. Якщо ж на утриманні загиблого (померлого) годувальника перебували двоє і більше членів сім’ї, пенсія призначається у розмірі 90% грошового забезпечення, що розподіляється між ними рівними частками, але не менш ніж 40% на кожного непрацездатного члена сім’ї. У таких самих розмірах, незалежно від причини смерті годувальника, обчислюються пенсії членам сімей померлих інвалідів війни і членам сімей, до складу яких входять діти, які втратили обох батьків.

На обліку в Пенсійному фонді Вінницької області перебуває понад 3400 осіб, які отримують з 1 січня поточного року перераховані в бік збільшення пенсійні виплати.
 Переглядів: 3125
Поширень: 0